Про надання дозволу на виконання робіт щодо розроблення технічної документації з проведення норма- тивно-грошової оцінки (її оновлення)

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

13 липня 2018 р. №34/7

Про надання дозволу на виконання

робіт щодо розроблення технічної

документації з проведення норма-

тивно-грошової оцінки (її оновлення)

Відповідно до  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12,201 Земельного кодексу України, ст.18 Закону України «Про оцінку зе-мель» з метою проведення нормативної грошової оцінки  (її оновлення) земель сіл Городище, Гредьки, Красноволя Дубівської сільської ради,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати дозвіл на виконання робіт щодо розроблення технічної документації з проведення грошової оцінки населених пунктів сіл : Городище, Гредьки, Красноволя.

2.Технічну документацію із землеустрою по нормативній грошовій оцінці земель сіл Городище, Гредьки, Красноволя  Дубівської сільської ради замовити в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих робіт у строк, що обумовлюється угодою сторін, яку подати на розгляд і затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова                                                                                 Р.В.Троцюк

Крупіца Г.М. 99122