Про порядок денний тридцять четвертої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

13 липня 2018 р №34/1

с.Дубове

Про порядок денний тридцять четвертої

позачергової сесії Дубівської сільської

ради сьомого скликання

Відповідно до частини 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

Затвердити такий порядок денний тридцять четвертої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22 грудня 2017 року № 28/12 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих  у міжсесійний період.

Інформує: головний бухгалтер Дзеблюк Л.О.

1. Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про відміну рішення Дубівської сільської ради №21/15-8 від 04.01.2013 р. «Про затвердження схеми розподілу земельних ділянок згідно протоколу узгоджувальної комісії».

Інформує: спеціаліст- землевпорядник Крупіца Г.М.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування захисної споруди цивільного захисту сховище –А, обліковий №04105 в с.Вербка по вул.Садова,4

Інформує: спеціаліст- землевпорядник Крупіца Г.М.

1. Про надання дозволу на виконання робіт щодо розроблення технічної документації з проведення нормативно-грошової оцінки (її оновлення).

1. Розгляд заяв

1. Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
  • Максимук Петро Адамович жит.с.Вербка
  • Дудинець Олександр Сергійович жит.м.Ковель
  • М’якота Анна Петрівна жит.с.Бахів
  • Зикова Орися Петрівна жит.с.Бахів
  • Андрусик Василь Миколайович жит.м.Ковель
  • Пилипчук Ірина Юріївна жит.м.Ковель
  • Дзиблюк Олена Володимирівана жит.м.Ковель
  • Панечко Володимир Васильович жит.с.Красноволя

1. Про надання згоди на виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд .
  • Панечко Людмила Карпівна жит.с.Красноволя
  • Дудинець Олександр Сергійович жит.м.Ковель
  • Воробей Петро Фадійович жит.с.Дубове
  • Вознюк Валентина Олександрівна жит.с.Дубове
  • Рибчук Ніна Федорівна та Нікитюк Марія Семенівна  жит.с.Красноволя

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та надання їх у власність.
  • Ризванюк Вікторія Валеріївна жит.с.Бахів
  • Шибанов Михайло Олександрович жит.с.Вербка
  • Мельник Надія Петрівна жит.с.Дубове
  • Максимук Володимир Петрович жит.с.Вербка
  • Фалюш Володимир Єгорович жит.м.Ковель
  • Рибчук Андрій Валентинович жит.с.Воля-Ковельська
  • Юхимук Микола Федорович жит.с.Дубове

1. Про надання згоди на виготовлення детального плану території земельної ділянки.
  • Лисюк Віталій Олександрович жит.м.Ковель
  • Крищук Ірина  Вячеславівна жит.с.Вербка
  • РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ВСІХТ СВЯТИХ ЗЕМЛІ ВОЛИНСЬКОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
  • Никитюк Анатолій Васильович жит.м.Ковеля

1. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду гр.Чабану Володимиру Миколайовичу під торгівельно-складські приміщення.

1. Про  затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр.Мельник Ользі Вікторівні.

1. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для розміщення та обслуговування контори гр.Меденцевій Олені Леонідівні.

2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевосці) при передачі її в оренду  ТзОВ «УККАН» .

1. Про затвердження фактичної площі земельної ділянки гр.Коновалової Людмили Василівни.

Різне.

Сільський голова                                                                                             Р.Троцюк