06 Лютого, 2020 р., 12:16
ПАВЛО ПЕТРЕНКО: 3,2 МЛРД ГРН СТЯГНУТО НА КОРИСТЬ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ З НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ З ПОЧАТКУ РОКУ Завдяки першому та другому пакетам законів #ЧужихДітейНеБуває за 9 місяців цього року на користь дітей стягнуто 3,2 млрд грн аліментів. Про це повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко.

06 Лютого, 2020 р., 12:14
ВИЙШОВ П’ЯТИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «Я МАЮ ПРАВО!» ПРО ВИПЛАТУ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ Міністерство юстиції України презентувало п’ятий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Виплата заборгованості заробітної плати». Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

06 Лютого, 2020 р., 12:10
Міністр юстиції України