Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                                                                                           

 

13 липня 2018 р. №34/8-8

 с. Дубове                                                               

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо відновлення меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до ст. 12, 79-1, 93, 120, 122, 123, 124, 141, 149 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду землі», розглянувши клопотання ТОВ «УККАН» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) при передачі її в оренду та договір купівлі продажу нежитлових будівель (що знаходяться на даній земельній ділянці) від 06.09.2007р.  , сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Виготовити технічну документацію із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки (яка є в постійному користуванні  згідно Державного акту на право постійного користування землею в Ковельській технічній школі ТСОУ) в натурі (на місцевості) площею                    га при передачі її в оренду за адресою :                                                  для обслуговування виробничих приміщень ТОВ «УККАН» площею              га

2.Замовнику (ТОВ «УККАН») забезпечити організацію розроблення, розгляду та затвердження вказаної землевпорядної документації відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Фінансування розроблення даної землевпорядної документації провести за рахунок коштів замовника (ТОВ «УККАН»).

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань   земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

 

 

           

Сільський голова                                                                                    Р.В.  Троцюк

 Крупіца Г.М.  99122