Про порядок денний тридцять другої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

22 травня 2018 р №32/1

с.Дубове

Про порядок денний тридцять другої

позачергової сесії Дубівської сільської

ради сьомого скликання

Відповідно до частини 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити такий порядок денний тридцять другої позачергової сесії Дубівської сільської ради сьомого скликання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Дубівській сільській раді.

Інформує: М’якота М.Ф.

1. Звіт про виконання сільського бюджету за 1квартал 2018 рік.

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Дубівської сільської ради на 2017 - 2020 роки затвердженої рішенням сесії від 31.03.2017 № 19/4.

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про внесення змін до рішення від 31.01.2017 року №17/2 «Про затвердження Положення про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки та встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки».

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22 грудня 2017 року № 28/12 «Про сільський бюджет» на 2018 рік.

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

1. Про підтримання створення Асоціації об’єднаних територіальних громад Волині.

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про затвердження стратегічного плану розвитку Дубівської об’єднаної територіальної громади на період до 2028року (додається).

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22 грудня 2017 року №28/7 «Про умови оплати праці сільського голови та працівників виконавчих органів ради».

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про схвалення проекту рішення «Про добровільне приєднання територіальної громади с.Секунь Секунської сільської ради до Дубівської об’єднаної територіальної громади».

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про схвалення проекту рішення «Про добровільне приєднання територіальної громади с.Буцинь Буцинської сільської ради до Дубівської об’єднаної територіальної громади».

Інформує: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих  у міжсесійний період.

Інформує: головний бухгалтер Дзеблюк Л.О.

1. Розгляд заяв.

Інформує: спеціаліст- землевпорядник Полянська В.П.

1. Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

1.1     Кисилюк Тетяна Петрівна жит.с.Дубове

1.2     Кисилюк Анатолій Вікторович жит.с.Дубове

1.3     Луговська Олена Вячеславівна жит.м.Ковель

1. Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража гр.Якубовської Оксани Ярославівни жит.м.Ковель

1. Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування власних приміщень для надання в оренду гр.Балецької Валентини Петрівни жит.с.Дубове

1. Про надання згоди на виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд
    1. Грицюк Галини Іванівни жит.с.Дубове
    2. Яворська Інна Григорівна жит.м.Нововолинськ

1. Про надання згоди на виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для обслуговування власних приміщень ТОВ «Ковельський хлібокомбінат».

1.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та надання їх у власність.
    1. Поремчук Роман Сергійович жит.с.Дубове
    2. Сачко Ольга Володимирівна жит.м.Ковель
    3. Тишкун Тетяна Олександрівна жит.с.Облапи
    4. Мизовець Надія Григорівна жит.м.Ковель
    5. Мизовець Роман Олександрович жит.с.Облапи
    6. Михальчук  Євгеній  Анатолійович  жит.с.Дубове
    7. Смітюх Ніна Іванівна жит.с.Дубове

1. Про  надання згоди на виготовлення детального плану території.
    1. Крищук Ірина Вячеславівна жит.с.Вербка
    2. Гуловський Руслан Станіславович жит.м.Ковель
    3. Дерик Андрій Миколайович жит.м.Ковель
    4. Михальчук Петро Степанович, Шушмарук Віктор Вікторович, Титомир Олександр Михайлович жит. м.Ковель

1. Про продаж земельної ділянки що перебуває в оренді гр.Антонюк Ярослав Іванович жит.с.Бахів.

1. Про надання згоди на укладення договору суборенди земельної ділянки гр. ТзОВ «БІЗНЕС БРОКЕР КОЛСАНТИНГ».

1. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Інформує: спеціаліст- землевпорядник Полянська В.П.

1. Про призупинення діяльності філії ОНЗ «Загальноосвітня школа І ступеня с.Городище Ковельського району Волинської області».

Різне

Сільський голова                                                                                             Р.Троцюк