Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

Про розроблення детального плану території земельної ділянки

 

 

 

 

                                                           

ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                            ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

                                             СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                                            Р І Ш Е Н Н Я

 

01 березня 2018 р. №29/20-1

 с. Дубове                                            

 

Про розроблення детального плану території

земельної ділянки

    Відповідно до п. 34, 42 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст.10, 16, 17 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку розроблення містобудівної  документації, затвердженого наказом Мінрегіону України від 16.11.2011      № 290 із змінами та розглянувши заяву гр. Сагаля Віктора Вікторовича, жителя с.Дубове, вул.Незалежності,14 Ковельського району Волинської області щодо розроблення детального плану території земельної ділянки, сільська рада,

ВИРІШИЛА:

 1. Виготовити  детальний план території  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0839 га в с. Дубове, вул.Олійника.

 2.Замовнику забезпечити організацію розроблення, розгляду та затвердження вказаної містобудівної документації відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Фінансування розроблення містобудівної документації провести за рахунок коштів замовника.

4. Кнтроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань   земельних відносин, сільського господарства, екології, будівництва та перспективного планування.

 

Сільський голова                                                                                 Р.В.Троцюк Полянська В.А.99122