Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Дубівської сільської ради на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сесії сільської ради від 31.03.2017 р. №19/4

СОРОКОВА СЕСІЯ

05 березня2019 р.№40/4

Про внесення змін до Програми соціального

захисту населення Дубівської сільської ради

на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням

сесії сільської ради від 31.03.2017 р. №19/4

Відповідно до  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Бюджетного Кодексу України сільська рада

1. Внести  зміни до розділу ІІ «Програми соціального захисту населення Дубівської сільської ради на 2017-2020 роки» доповнивши пункт 2 «Соціальний захист ветеранів та їх сімей» підпунктом 4 такого змісту:

«Відшкодування сім’ям загиблих військовослужбовців(учасників АТО(ООС) витрат, понесених на встановлення надгробних пам’ятників».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та контролю за використанням комунального майна та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення,  фізичної культури і  спорту.

Сільський голова                                                                                Р.ТРОЦЮК

Лук’янчук 99130