Про затвердження Програми підтримки ініціатив жителів Дубівської ОТГ на 2018-2020 роки

ДУБІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ    ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА  СЕСІЯ

03 квітня 2018р. №30/18

с.Дубове

Про затвердження Програми підтримки

ініціатив жителів Дубівської ОТГ на

2018-2020 роки

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування» з метою залучення громадськості до процесів   формування та реалізації діяльності влади і дотримання принципів відкритості, прозорості і публічності та розвитку різних форм співпраці влади з громадою сільська рада

1.Затвердити «Програму підтримки ініціатив жителів Дубівської ОТГ на 2018-2020 роки» (додається).

2.Затвердити Порядок проведення конкурсу на визначення кращих ініціатив жителів Дубівської ОТГ з додатками 1-4.

3.Рішення підлягає офіційному оприлюдненню  на сайті Дубівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти напостійнукомісію з питань бюджету , фінансів, плануваннясоціально-економічногорозвитку та контролю за використаннямкомунального майна.

Сільський голова                                                                                         Р.Троцюк