Запрошуємо на прибирання Дубівського кладовища!

Дата створення: 11:00 03.04.2019

Шановні жителі села Дубове та родини людей похованих на Дубівському цвинтарі.  Наближається Великдень. Зазвичай в цей час ми намагаємось привести могили наших рідних до пристойного виду. Провести прибирання могил та прилеглої території, але продовж багатьох років поза увагою лишався паркан, що обмежує територію кладовища. Запрошуємо Вас долучитися до прибирання на кладовищі, очистки від іржі та фарбування паркану. Роботи плануємо проводити в п’ятницю 5 та суботу 6 квітня. Фарба, щітки, наждачний папір, та щітки по металу будуть придбані за благодійні кошти. Кошти збирати не потрібно вони вже є. З собою брати граблі, сокири (для вирубування порослі), рукавиці. Іншим потрібним інвентарем ми забезпечимо. Роботи будуть проводитись впродовж двох днів з 9 години до 17. Кожен хто поважає своїх рідних може долучитись в зручний для вас час.

Про зміну розміру плати за вивіз побутових відходів

Дата створення: 15:00 25.03.2019

Дубівська сільська рада повідомляє, що ремонтне житлово-комунальне підприємство №2 з 09.03.2019 року змінило тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів за рішенням виконавчого комітету Ковельської міської ради від 20.02.2019 року №69.

Запрошення на святкування ювілею!

Дата створення: 16:41 08.02.2019