День медичного працівника

Дата: 19.06.2017 08:11

Фото без опису

18 червня - професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України - День медичного працівника.

Професія медичного працівника заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими. Медичні працівники  вірно служать клятві Гіппократа та готові повсякчас прийти на допомогу хворим. Це свято уособлює вдячність працівникам медичної галузі  за високе служіння в ім’я та на благо людей.

Напередодні свята заступник сільського голови Павло Безека з працівниками культури та аматорами сцени села Дубове привітав медичних працівників Дубівської та Облапської амбулаторій загальної практика сімейної медицини та ФАПів сіл Бахів, Вербка, Городище. З нагоди свята для працівників галузі охорони здоров’я лунали святкові пісні та слова вдячності за їх нелегку роботу.

Павло Вікторович подякував медичним працівникам за їхню турботу, увагу, душевне тепло та надію, яку вони дають хворим, беручи на себе тягар людського болю, за людяність та терпіння. Побажав щастя, здоров’я, оптимізму, добробуту та гарного настрою.

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради

Фото без опису