Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 31 липня 2017 року

Дата: 25.07.2017 12:21

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Дубівська сільська рада повідомляє, що 31 липня 2017 року о 8 год 30 хв у приміщенні Дубівської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

Порядок денний:

1. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за II квартал 2017 року.

2. Про хід підготовки комунальних закладів сільської ради до робити в осінньо-зимовий період.

3. Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громаду у 2017 році в  Дубівській об'єднаній територіальній громаді та створення робочої групи.

4. Про стан пожежної безпеки об'єктів, задіяних під час збирання, зберігання та переробки врожаю 2017 року на території Дубівської сільської ради.

5. Розгляд заяв.

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради