Навчальний семінар «Забезпечення публічності та прозорості у діяльності обраних та посадових осіб місцевого самоврядування»

Дата: 14.12.2017 14:28

У Дубівській громаді депутатів та працівників ради навчатимуть прозорості та публічності

Впровадження ефективних інструментів прозорості та публічності в місцевому самоврядуванні максимально забезпечують відкриті і приязні взаємовідносини влади та громади та сприяють підвищенню рівня загальної довіри один до одного.

Задля того, аби сприяти максимальному запровадження практик доброго врядування на рівні Дубівської ОТГ для депутатів та працівників ради відбуватиметься навчальний семінар «Забезпечення публічності та прозорості у діяльності обраних та посадових осіб місцевого самоврядування».

Семінар включатиме у себе наступні теми:

- Прозорість та публічність. Схожість та відмінність понять.

- Яка інформація є публічною та як організувати роботу із громадою через надання доступу до публічної інформації.

- Робота інформаційних ресурсів ради та їх значення для комунікації із громадськістю.

- Права, можливості та обов’язки депутатів та старост у представленні інтересів периферійних та центральних громад.

- Звіти депутатів, старост та голови. Форми проведення задля ширшої комунікації з громадськістю.

Запрошуємо усіх бажаючих 20 грудня о 12:00 у приміщення Дубівської сільської ради.
   Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради