Оголошення щодо розробки стратегії розвитку Дубівської ОТГ

Дата: 25.09.2017 14:45

Шановні мешканці Дубівської громади!

Найближчі декілька місяців наша громада, спільно із залученими експертами працюватиме над розробкою стратегії розвитку. Це стало можливим завдяки підтримці проекту «Громадська участь, як основа системного розвитку громад» в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини».

Ми розуміємо, що ефективно вирішувати питання місцевого економічного розвитку, планування забудови, утримання місцевої інфраструктури, благоустрою, соціальної допомоги, культури та ін. можливо лише чітко усвідомлюючи потреби мешканців. Саме тому,  у найближчий час відбуватимуться опитування, консультації, дослідження і ваша роль у цих процесах є визначальною.

Просимо проявити максимальну активність, не бути байдужими та спільно із Дубівською сільською радою працювати над розвитком ОТГ, як комфортної території для життя та професійного розвитку.

Чекаємо Ваших пропозицій за телефоном 99-1-22.

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради