Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 30 квітня 2018 року

Дата: 23.04.2018 14:16

30 квітня 2018 року в адмінприміщенні Дубівської ОТГ о 8 годині 30 хвилин відбудеться засідання виконкому

Порядок денний:

1.Про стан медичного обслуговування населення Дубівської сільської ради та реформа сільської медицини.

2.Про підсумки роботи за перший квартал 2018 року щодо розгляду звернень громадян в Дубівській сільській раді.

3.Про  виконання бюджету сільської ради за перший квартал 2018 року.

4.Про затвердження Положення про конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти.

5.Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Капітальний ремонт ЗОШ І-ІІ ст. с.Бахів – філії ОНЗ Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул.Незалежності, 1а Ковельського району Волинської області».

6.Про погодження проведення лісогосподарських заходів СЛАТ «Тур».

7.Про затвердження планів основних масових заходів закладів культури.

8.Про  затвердження переліку  проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету  місцевим   бюджетам   на  формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Дубівській об’ єднаній територіальній громаді.

9.Розгляд заяв.