Оголошується конкурс  на заміщення вакантної посади директора  ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області»

Дата: 07.06.2018 15:02

Оголошується конкурс

на заміщення вакантної посади директора  ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області», що знаходиться за адресою 45031 вул. Пришкільна, 10 с. Дубове Ковельського району Волинської області

У зв’язку з наявністю вакантної посади директора ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області» Дубівська сільська рада оголошує конкурс на вищевказану вакансію.

До участі у конкурсі запрошуються особи, які відповідають таким вимогам:

громадянин України;

вільне володіння державною мовою;

вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

стаж педагогічної роботи не менше 5 років;

високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Оплата праці відповідно до 17 тарифного розряду.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заява (за зразком);

особовий листок з обліку кадрів;

фото 3 х 4;

копія диплома про освіту;

копія документів, що підтверджують педагогічне звання та кваліфікаційну категорію;

копія паспорта;

копія трудової книжки;

заява про згоду на обробку персональних даних (за зразком);

медична довідка;

копії сертифікатів про обов’язкове проходження педагогічними працівниками психіатричного та наркологічного огляду;

мотиваційний лист;

перелік власних наукових та методичних публікацій (за наявності);

копії інших документів, що засвідчують додаткові переваги претендента (за наявності).

Документи претендентів приймаються до 05.07.2018 року за адресою 45031 вул.Ковельська, 72 с.Дубове Ковельського району Волинської області, E-MAIL: dubove_s_r@ukr.net

Телефон для довідок (03352)99130  Лук’янчук Наталія Юхимівна - начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.