Зустріч і знайомство з новим сімейним лікарем Дубівської амбулаторії!

Дата: 03.07.2018 10:32

Шановні жителі Дубівської ОТГ!

Зустріч з лікарем в с. Бахів відбудеться 4 липня (середа) в приміщенні будинку культури о 17 годині 30 хвилин.

Зустріч з лікарем в с. Вербка відбудеться 4 липня (середа) в приміщенні будинку культури о 18 годині 30 хвилин.

Зустріч з лікарем в с. Дубове відбудеться 6 липня (п’ятниця) о 18 годині в приміщенні Центру культури та дозвілля Дубівської громади. Після зустрічі буде проведене навчання з застосування енергоощадних технологій в приватних садибах. Розглянемо умови та можливості кредитування енергоощадних заходів. Також обговоримо утримання Дубівського цвинтаря, перенесення пам’ятника Тарасу Шевченку до приміщення сільської ради та питання, які виникнуть під час зустрічі.

Знайомтесь у Дубівській амбулаторії новий сімейний лікар.

Турко Павло Миколайович, народився 06.07.1993 року у м. Кузнецовськ Рівненської області.
Проживає у м. Ковель, вул. Володимира Кияна 7/2.
Не одружений.

Закінчив Вербську ЗОШ у 2010році. Далі навчався на медичному факультеті в Ужгородському Національному Університеті на державній основі. Після закінчення навчання отримав диплом спеціаліста за спеціальністю лікувальна справа. Державним розподілом був направлений на державну інтернатуру в Сумську область у м. Конотоп, де проходив практичну частину інтернатури на базі КЗ Конотопська ЦРЛ ім. ак. М. Давидова; теоритичну частину інтернатури проходив на базі Харківської Медичної Академії Післядипломної Освіти на кафедрі '' сімейної медицини, нетрадиційної та нородної медицини, санології''. Також здобував практичні навички на базі військового шпиталю у м. Харків. Закінчив інтернатуру у 2018 році, отримав сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю '' загальна практика сімейна медицина''.
Володіє навиками діагностики, невідкладної медицини, лікування захворювань, профілактики захворювань; ПК, середній рівень англійської мови.

Запрошуємо всіх зацікавлених жителів громади.