Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 20 вересня 2018 року

Дата: 17.09.2018 18:17

Засідання виконавчого комітету відбудеться 20 вересня 2018 року о 8.30 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про введення до штатних розписів загальноосвітніх навчальних закладів додаткових посад.

Доповідає: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про підсумки оздоровлення дітей у 2018 році.

Доповідає: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

1. Про перелік об’єктів для відбуття притягнутими до адміністративної відповідальності громадянами адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт та види оплачуваних суспільно корисних робіт на 2018 рік.

Доповідає: інспектор з питань соціально-економічного розвитку Гущук В.В.

1. Про зарахування дітей  до дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка.

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету сільської ради на четвертий квартал 2018 року.

Доповідає: інспектор з питань соціально-економічного розвитку Гущук В.В.

1. Розгляд заяв.

Доповідає: спеціаліст-землевпорядник Полянська В.А.

7.Про відрахування дітей з дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» с.Дубове

Доповідає: завідувач ДНЗ «Дзвіночок» Столярчук Г.П.