Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 23 листопада 2018 року

Дата: 21.11.2018 19:37

Засідання виконавчого комітету відбудеться 23 листопада 2018 року о 8.30 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про забезпечення життєдіяльності на території Дубівської сільської ради під час ускладнення погодних умов в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Доповідає: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про затвердження в новій редакції Положення про порядок прийому дітей до дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Вербка та закладів дошкільної освіти Дубівської сільської ради

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

1. Про вжиття заходів щодо попередження вилучення дітей у батьків.

Доповідає: директор Центру надання соціальних послуг Рябко З.М.

1. Про встановлення тарифів на теплову енергію.

Доповідає: заступник сільського голови Гайдучик М.Г.

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Капітальний ремонт благоустрою адміністративної будівлі сільської ради по вул.Ковельська, 72 в с.Дубове Ковельського району Волинської області».

Доповідає: заступник сільського голови Гайдучик М.Г.

1. Про заходи щодо профілактики грипу, гострих респіраторних та вірусних інфекцій в тому числі кору на території Дубівської сільської ради.

Доповідають: головні лікарі Дубівської Баласанян Б.Г. і Облапської Вітик Г.С. амбулаторій ЗПСМ

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Нове будівництво футбольного поля зі штучним покриттям по вул.Пришкільна, 10 в с.Дубове Ковельського району Волинської області».

8.Розгляд заяв