Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Висловлюю  вдячність депутатам сільської ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Представляючи інтереси громади, вони тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім  сили та наснаги.

Переконаний,  що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди добропорядними, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу, а депутати сільської ради будуть приймати обдумані, мудрі та потрібні для розвитку громади рішення.

З повагою

Сільський голова                                                                                    Р.ТРОЦЮК