До уваги жителів громади!

Дата: 24.04.2019 10:20

У безпосередній близькості до населених пунктів, які входять до  складу Дубівської ОТГ (с. Дубове, с. Бахів, с.Вербка) розташована в/ч  А-2042

( м.Ковель вул.риневича,12), яка являється об'єктом, що має важливе оборонне значення для держави. При цьому, наявна   інформація свідчить про можливе використання іноземцями, в першу чергу громадянами РФ, прилеглих до військової частини територій для збору даних щодо її функціонування, в тому числі з використанням безпілотних малих літальних апаратів (далі  БПЛА).

На фоні подій на сході України зазначені дії свідчать про спрямування спецслужб Російської Федерації, окремих організацій та осіб, до військового об'єкту з метою можливої підготовки до вчинення диверсій,  та  як наслідок нанесення суттєвої шкоди обороноздатності держави.

Просимо  мешканців громади бути пильними:  при виявленні іноземців,   чи інших осіб, які без наявних підстав   перебувають у населених пунктах, що входять до складу  громади , а також при виявленні БПЛА  повідомити  керівництво   громади  –тел.99122,99160  або контактний телефон чергової частини - 59204,   чергового Ковельського ВП  ГУНП у Волинській області, контактні телефони - 61602, 102 .

Сільський голова                                                        Р.ТРОЦЮК

ташована в/ч  А-2042

( м.Ковель вул..Гриневича,12). яка являється об'єктом, що має важливе оборонне значення для держави. При цьому, наявна   інформація свідчить про можливе використання іноземцями, в першу чергу громадянами РФ, прилеглих до військової частини територій для збору даних щодо її функціонування, в тому числі з використанням безпілотних малих літальних апаратів (далі  БПЛА).