Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 26 квітня 2019 року

Дата: 25.04.2019 20:04

Засідання виконавчого комітету відбудеться 26 квітня 2019 року о 8.30 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за перший квартал 2019 року.

Доповідає: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про відзначення в 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Доповідає: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

1. Про підсумки роботи за перший квартал 2019 року щодо розгляду звернень громадян в Дубівській сільській раді.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Гущук В.В.

1. Про затвердження проектно-кошториної документації робочого проекту «Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної иедицини по вул.Першотравневій, 11 с.Дубове Ковельського району Волинської області».

Доповідає: інспектор з питань планування та супроводу робочих проектів щодо будівництва, ремонту, реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури (сфери) об’єднаної територіальної громади Гайдучик М.Г.

1. Про затвердження переліку видів громадських робіт, що відповідають потребам територіальної громади, є суспільно корисними в інтересах громади на 2019 рік.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Гущук В.В.

Розгляд заяв.