Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 28 травня 2019 року

Дата: 27.05.2019 20:28

Засідання виконавчого комітету відбудеться 28 травня 2019 року о 8.30 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про схвалення проекту рішення «Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 20 грудня 2018 року №39/12 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Доповідає: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

1. Про підготовку закладів соціальної сфери, що перебувають в комунальній власності територіальної громади сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020рр.

Доповідає: керуючий справами Гущук В.В.

1. Про погодження скоригованих тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкової території для мешканців будинків а, б, в, г, д с.Дубове вул.Кутузова 12.

Доповідає: керуючий справами Гущук В.В.

1. Про комісію сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Доповідає: керуючий справами Гущук В.В.

1. Про розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів Дубівської сільської ради.

Доповідає: спеціаліст-землевпорядник Крупіца Г.М.

1. Про зняття з обліку сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах, як таку, що подолала складні життєві обставини.

Розгляд заяв

зміна адреси

житлового будинку  військового містечка № 25 ( клопотання Володимир -Волинського КЕВу від 10.05.2019 року) з м.Ковель вул.Кутузова 12.5,  на с.Дубове, вул.Кутузава 12д;

земельній ділянці (заява Бондарук д.Є вул.Молодіжна,4а с.Бахів  Ковельського району Волинської області;

про виготовлення паспорта прив'язки групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (заява Миронюк Т.С.)  ;