До відома усіх сільгоспвиробників громади!

Дата: 29.07.2019 17:40

Департамент агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації надає інформацію сільгоспвиробникам щодо пропозиції ТзОВ "Гранд Інвест Лімітед" :

Керівнику підприємства.

Елеватор ТОВ «Гранд Інвест Лімітед» розташований за адресою: вул.Ткача 1, смт.Голоби, Ковельського р-н, Волинської обл. За весь період діяльності зарекомендувало себе як надійний партнер по прийому, доведенню до якісних кондицій, зберіганню та відвантаженню зерна.

Маючи залізничні  під’їзні колії  та близькість до пунктів перетину кордонів України з Польшею та Білорусією забезпечує безперебійне відвантаження продукції на експорт.

Працюємо з контрагентами всіх форм власності та фізичними особами.

Потужність одночасного зберігання зерна на елеваторі складає 23 тисячі тон.

Потужності з очищення складають 1200 тон/добу, з сушіння – 200 тон зерна на добу.

Електронні автомобільні ваги дозволяють  приймати та зважувати автомобілі загальною масою 80т і довжиною 15 метрів,  на елеваторі є власні під’їдні колії та  залізнична вага - 180т.

Підприємство має два приймально-розвантажувальні комплекси з платформою для перевертання автомобілів. Потужність приймання: 1200 тон/добу,

Відвантаження: автомобіль  – 15 авто/добу.  Відвантаження на залізничний транспорт: до 10 вагонів/ добу, наявні  2 точки навантаження на залізничний  транспорт.

Підприємство має сертифікат відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки.

Сучасна сертифікована виробничо-технологічна лабораторія проводить всі види досліджень зерна та продуктів його переробки.

Профільні культури, з якими працює елеватор: ріпак, пшениця, жито, тритикале, ячмінь, кукурудза, соя, соняшник.

Елеватор видає складські квитанції, складські свідоцтва та подвійні складські свідоцтва які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції.

Ми зацікавлені в плідні співпраці з виробниками сільськогосподарської продукції, зерновими трейдерами.

Наші Реквізити:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд Інвест Лімітед»

Адреса: 45070, Волинська обл., Ковельський р-н, смт.Голоби, вул. Ткача, 1

Код ЄДРПОУ 35333297