Робоча зустріч щодо проекту бюджетного регламенту

З метою належного впровадження системи «Розумна взаємодія» 14.08.2019  року відбулась робоча зустріч за участі заступника сільського голови Людмили Хомич, начальника фінансово-економічного відділу Наталії Бабариги з радником з питань місцевих фінансів Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолієм Матвіюком. Обговорювались процеси формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що здійснюються Дубівською сільською радою, її виконавчими органами протягом бюджетного періоду, а також взаємовідносини між різними учасниками бюджетного процесу. В ході зустрічі було напрацьовано проект бюджетного регламенту, який визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання сільського бюджету,  внесення змін до рішення про сільський бюджет, звітування про його виконання з застосуванням електронної платформи «Розумна взаємодія».