Ознайомча поїздка у Княгининівську та Боратинську ОТГ

Дата: 22.08.2019 21:52
Кількість переглядів: 828

20 серпня 2019 року делегація із 55 представників Дубівської ОТГ, Буцинської та Секунської сільських рад з метою вивчення поводження з ТПВ відвідали Княгининівську та Боратинську ОТГ. Спільну ознайомчу поїздку організувала МГО «СІМ» в рамках ініціативи «Запровадження належного управління відходами у Дубівській об’єднаній територіальній громаді Волинської області».  Ця ініціатива підтримується Програмою "U-LEAD з Європою", яка спільно фінансується Європейським Союзом його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Учасники мали змогу поспілкуватися із очільниками громад, які розповіли про свої досягнення, проблеми та окреслили перспективи розвитку, ознайомитися із діяльністю комунальних підприємств, безпосередньо відвідати полігон ТПВ у с. Брище.