Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 30 вересня 2019 року

Дата: 29.09.2019 14:55

Засідання виконавчого комітету відбудеться 30 вересня 2019 року о 8.30 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про підготовку установ комунальної власності територіальної громади Дубівської сільської ради до опалювального періоду 2019-2020 років.

Доповідають: керівники установ

1. Про зарахування дітей у дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» с.Дубове.

Доповідає: завідувач ДНЗ «Дзвіночок» с.Дубове Столярчук Г.С.

1. Про зарахування дитини у дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» с.Дубове

Доповідає: завідувач ДНЗ «Дзвіночок» с.Дубове Столярчук Г.С.

1. Про зарахування дітей до дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка

Доповідає: завідувач дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка Несторук З.О.

1. Про зарахування дітей у ДНЗ с.Облапи

Доповідає: завідувач ДНЗ с.Облапи Бабарика Н.М.

1. Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців (учасників АТО(ООС) на відшкодування витрат на надгробні пам’ятники

Доповідає: секретар сільської ради Копанчук О.П.

1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Дубівської сільської ради н 2017-20250 роки

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лук’янчук Н.Ю.

1. Про введення додаткової штатної одиниці підсобного робітника в комунальний заклад НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с.Вербка Дубівської сільської ради

Доповідає: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П

1. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються в центрі надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради.

Доповідає: начальник відділу державної реєстрації, права, земельних відносин Гарбарчук І.А.

1. Про надання дозволу на облаштування акумулюючої водойми в с.Бахів.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Гущук В.В.

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету сільської ради на четвертий квартал 2019 року

Розгляд заяв