Волинський обласний центр з гідрометеорології попереджає

Дата: 07.10.2019 17:08

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Волинський   обласний центр з гідрометеорології

вул. Грибоєдова, 6, м.Луцьк, 43005, тел/факс:(0332) 24-82-22, тел. 24-89-37

pgdluck@meteo.gov.ua  Код ЄДРПОУ 20129181

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

8  жовтня Вночі по області та в Луцьку   в повітрі сильні заморозки 0,-5º.

ПРОГНОЗ  ПОГОДИ

8 жовтня

Луцьк Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Видимість 2-4 км. Сильні заморозки 0,-2º. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 8-10º тепла.

Область Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Видимість 2-4 км Сильні заморозки 0,-5º. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 6-11º тепла.

Черговий синоптик  Адамська А,П.

9 жовтня Хмарно з проясненнями. Невеликий дощ. Вночі місцями на поверхні ґрунту заморозки. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 1-6º тепла, на ґрунті місцями 0,-4º, вдень 7-12º тепла.

10 жовтня Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий дощ, день місцями невеликий дощ. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 9-14º.

Консультативний прогноз:

11-12 жовтня  Хмарно з проясненнями. Часом невеликий дощ. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 10-15º.

Волинський ЦГМ

Прогноз на  8 жовтня   2019 р.