Про скликання сорок шостої позачергової сесії сьомого скликання

Дата: 08.10.2019 14:07

Відповідно до розпорядження сільського голови № 200 від 08 жовтня 2019 року  "Про скликання сорок шостої позачергової сесії сьомого скликання"16 жовтня 2019 року о 12.00 в приміщення адмінбудинку відбудеться засідання сорок шостої позачергової сесії сільської ради.

ПРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про надання права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства  Волинської обласної державної адміністрації.

2.Розгляд заяв :

1. Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

-   Літвінчук Віктор Ілліч жит. с. Солов’ї

1. Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земенльної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

-  Буяновська Оксана Миколаївна жит. м. Луцьк

-  Демчук Ніна Остапівна жит. м. Ковель

3.  Про надання згоди на виготовлення технічної документації по встановлення (відновленню) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на земельну частку (пай)

-  Шульгачик Марія Миколаївна жит. с. Дубове

-  Руда Марія Михайлівна жит. с. Городище

-  Андросюк Людмила Михайлівна жит.м.Ковель

4          Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) та надання їх у власність.

Відвод

• Заболоцька Світлана Віталіївна жит. с. Облапи
  • Вітик Андрій Віталійович жит. с. Облапи
  • Деркач Богдан Іванович жит.с.Дубове
  • Хвищук Ірина Володимирівна жит.с.Облапи
  • М’якота Ірина Петрівна жит.с.Облапи
  • Маліцька Наталія Павлівна жит.м.Боярка
  • Олексюк Оксана Василівна жит.с. Облапи
  • Вітик Ганна Семенівна жит.с.Облапи
  •                                 Техн. Докум.
  •  Вітик Андрій Віталійович жит.с. Облапи
  • Петрук Олена Андріївна жит.с.Гредьки
  • Шум Степан Семенович жит.с.Облапи
  • Дудинець  Вітаалій Олексійович жит.с.Городище

5.      Про розроблення детального плану території земельної ділянки.

-  Літвінчук Віктор Ілліч жит.с. Солов’ї

-  Мулік Алла Іванівна жит. м. Ковель

6.     Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок цільве призначення яких змінюється

- Самчук Уляна Михайлівна жит.м.Ковель

7.  Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування власного приміщення в с.Вербка по вул..Ватутіна,61в для надання в оренду.

8. Про надання в оренду земельної ділянки в с.Красноволя (територія господарського двору).

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення опор повітряної ЛЕП-10 кВ та розвантажувальної трансформаторної підстанції  10/0,4 кВ (ЩТП) в с. Бахів Ковельського району Волинської області.

10. Про надання дозволу на приватизацію квартири №4 в с.Дубове вул.. Ковельська,74 гр.Баранова О.В.