Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 08.01.2020 14:59

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад спеціаліста з питань освіти та спеціаліста з питань публічних закупівель Дубівської сільської ради

Дубівська сільська рада оголошує  з 08.01.2020 року конкурс на заміщення вакантних посад  спеціаліста з  питань освіти відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту та соціального захисту населення та спеціаліста з питань публічних закупівель фінансово- економічного відділу Дубівської сільської ради. Заяви для участі у конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.

До заяви додаються

• заповнена особова карта (П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про   запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (у разі його наявності);
  • кандидати на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України «Про  місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про   запобігання   корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідно до посадових інструкцій.

Вимоги до кандидата на посаду:   вища освіта; володіння державною мовою;  знання ПК;  знання вимог чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування.

Додаткова інформація щодо основних функцій, обов'язків, розміру та умов праці надається сільською радою. Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування за адресою: с. Дубове, вул. Ковельська, 72, тел.: 99-1-22, 99-1-60.