Дата: 06.02.2020 11:02

Ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 20 січня 2020 року відкрито провадження в адміністративній справі за позовом Ковальчук В.І. Про визнання протиправним та не чинним абзацу 2 пункту 1 статті 42 Регламенту Дубівської сільської ради  Ковельського району Волинської області затвердженого рішенням сесії ради від 27.12.2016 року ( зі змінами).Розгля справи проводиться за правилами загального позовного провадження.Підготовче засідання призначено на 11.00 18 лютого 2020 року у залі судових засідань Волинського окружного адміністративного суду ( м.Луцьк, вул.Словацького,1)