Дубівська громада

Волинська область, Ковельський район

ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Облапи Ковельського району Волинської області

Дата: 11.02.2020 14:57
Кількість переглядів: 479

Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області   відповідно до розпорядження сільського голови від 10 лютого 2020 року № 49 оголошує продовження термінів конкурсу на заміщення вакантної  посади директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Облапи Ковельського району Волинської області, що знаходиться за адресою: 45023, Волинська область Ковельський район с. Облапи  вул. Миру 8-Б.

Умови оплати праці: Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу МОНУ від 26.09.2005 року № 557 (14-18 тарифний розряд). Надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 р. «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств»; наказу МОНУ від 26.09.2005 № 557 р. «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ.

Кваліфікаційні вимоги:  Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня на рівні магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто  (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення такі  документи:

         -  заяву про участь у конкурсі;

         - згоду  на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»  встановленого зразка;

        -  автобіографію  або резюме (за вибором учасника конкурсу);

       - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

  -   копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра

(спеціаліста);

  -  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж

педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;

       -  довідку про відсутність судимості;

       -  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

       -  інші документи на розсуд заявника.

 

 Документи приймаються з 10 лютого 2020 року по 02 березня 2020 року щодня з 9.00 год. до 17.00 год., обідня перерва з 13.00 до 13.45 год. за адресою: 45031 с. Дубове Ковельського району Волинської області вул.Ковельська, 72.

 

Конкурсний відбір проводиться в 3 етапи:

  1. етап - вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа та перспективного плану розвитку закладу освіти.

ІІ етап:

 –  перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно - правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

 - перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-     публічний захист претендентом перспективного плану розвитку закладу.

ІІІ Етап – визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів.

 

Телефон для довідок (03352) 99160  Лук’янчук Наталія Юхимівна – начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.

  

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь