Засідання методичного об'єднання вчителів історії та правознавства

Дата: 17.02.2020 09:00

30 січня 2020 року на базі Облапського ліцею Дубівської сільської ради  відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історії та правознавства на тему: «Відкрита освіта: застосування електронного освітнього контенту , нових педагогічних технологічних практик у щоденній професійній діяльності педагогів».

Засідання відкрила в.о. директора Лисковець Л.М. , яка звернулася з вітальним словом до учасників засідання, ознайомила педагогів громади з діяльністю освітнього закладу.

Вчитель історії ліцею Сидорчук В.О. привітав учасників засідання, розкрив за допомогою презентації  питання

« Скрайбінг – сучасна форма візуалізації навчального матеріалу», та показав на практиці створення комп’ютерного скрайбу на тему: «Права людини в Конституції України».Учасники засідання мали можливість на практиці створити власні скрайб-презентації за допомогою сервісу Powtoon.

Цікавою та продуктивною виявилась робота педагогів у мікрогрупах,  за результатами якої було створено порадник щодо роботи з скрайб-презентаціями на уроках історії та правознавства

Завершальним етапом засідання  методоб’єднання  став аналіз результатів участі  учнів ЗЗСО в районному та обласному етапах предметних олімпіад та ознайомлення з публікаціями у фахових електронних та друкованих виданнях.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)