Всеукраїнське заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин" у дошкільному підрозділі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Вербка та ДНЗ с. Облапи

Дата: 10.03.2020 09:03

Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Важливе завдання педагогіки насьогодні - здійснення просвітницько-виховної діяльності щодо формування у молодого покоління гуманного та відповідального ставлення до природи і, зокрема, до тварин.

Практика показує, що дбайливе ставлення до тварин запобігає жорстокій поведінці у майбутньому. Саме тому дошкільні заклади Дубівської сільської ради приєдналися до ІІ Всеукраїнського заняття доброти на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячене Всесвітньому дню котів.

У дошкільному підрозділі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Вербка вихователь Лавренко О.О. 2 березня 2020 року у старшій групі «Метелик»  провела заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Діти залюбки роздивлялися фотографії котів, розповідали про своїх улюбленців, грали в ігри «Що потрібно для котика?», «Чиї прикмети?» та «Правильно-неправильно».

Фото без опису     Фото без опису

Батьки вихованців активно долучилися до цікавої теми і прийняли участь у виставці малюнків «Мій котик».

Фото без опису      Фото без опису

На фізкультхвилинці діти намагалися передати рухи котика, показати його характер.

На завершення заняття діти отримали задоволення від мультфільму про улюблених тваринок.

Фото без опису             Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису

На базі ДНЗ с. Облапи вихователь Бабарика Н.М. з дітьми старшої групи провела заняття «Тварини – наші друзі».   Вихованці закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками, умовами їх існування. Дошкільнята дізнались про правила поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці, ознайомилися з професіями людей, які піклуються про тварин.

Діти із задоволенням пограли у гру «Котенята й цуценята» та намалювали малюнок  «Моя улюблена тваринка – котик».

Фото без опису      Фото без опису

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)