«7 квітня – Всесвітній день здоров’я»

Дата: 07.04.2020 15:50

«Життя і здоров’я – найбільша людська цінність». Ця істина актуальна саме зараз, в нелегкий для країни та всього світу час. 7 квітня щорічно відзначається Всесвітній день здоров’я. З метою популяризації та пропаганди здорового способу життя в Дубівській громаді вже не в перший раз проводяться спортивні заходи: «Веселі старти», «Мама, тато, я – спортивна сім’я»,  обласний турнір з вільної боротьби пам'яті Павла Безеки. Безперечно, що подібні заходи в невимушеній формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне майбутнє. Згадаймо ж, як все було.

Фото без опису

В наш же час актуальним є дотримання правил карантину. Не забувайте про раціональне  харчування та  БУДЬТЕ ВСІ ЗДОРОВІ!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)