Щодо засідання аукціонної комісії

Дата: 14.05.2020 10:23

про засідання аукціонної комісії

13 травня 2020 року відбулося засідання аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади Дубівської сільської ради.

На засіданні аукціонної комісії затверджені умови продажу на електронному аукціоні без умов, на аукціоні із зниженням стартової ціни і аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій об’єкта малої приватизації комунальної власності Дубівської ОТГ - приміщення клубу (літер А-1) загальною площею 213,1 м2, що знаходиться за адресою: с.Городище, вул.Молодіжна, буд.2, Ковельський район, Волинська область, а також інформаційне повідомлення про продаж.

Визначені аукціонною комісією умови продажу об’єкта приватизації та розроблене інформаційне повідомлення про продаж подані на розгляд виконавчого комітету Дубівської сільської ради з метою їх подальшого затвердження.

Протокол №2 аукціонної комісії можна переглянути тут.