Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 20 травня 2020 року

Дата: 18.05.2020 22:45

Засідання виконавчого комітету відбудеться 20 травня 2020 року о 9.00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про порядок денний шостого засідання виконавчого комітету Дубівської сільської ради.

Доповідає: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про підготовку закладів соціальної сфери, що перебувають в комунальній власності територіальної громади сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021рр.

Доповідає: інспектор з питань планування та супроводу робочих проектів Гайдучик М.Г.

1. Про погодження порядків надання матеріальної допомоги.

Доповідає: секретар сільської ради Копанчук О.П.

1. Про роботу центру надання соціальних послуг в період карантину.

Доповідає: директор центру надання соціальних послуг Рябко З.М.

1. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Дубівської об’єднаної територіальної громади - приміщення клубу (літер А-1) загальною площею 213,1 м2, що знаходиться за адресою: с. Городище, вул.Молодіжна, буд.2, Ковельський район, Волинська область.

Доповідає: заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради Хомич Л.В.

Сільський голова                                                                  Роман ТРОЦЮК