Засідання №2 методичної ради

Дата: 28.04.2020 20:30

ПРОТОКОЛ №2

засідання методичної ради освітнього округу

Дубівської сільської ради

Голова: Гендес М.О.

Секретар: Безека В.Б.

Присутні: голова методичної ради Гендес М.О., заступники директорів ЗЗСО Дубівської сільської ради, голови методичних об’єднань

Місце проведення: платформа Zoom.

Порядок денний:

1. Про роботу методичних об’єднань під час дистанційного навчання

Гендес М.О.

2. Про схвалення робіт на обласну виставку дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»

Гендес М.О.

3. Про підсумкове оцінювання та організоване завершення 2019-2020 н.р.

4. Про створення і наповнення сайтів методичних об’єднань

Гендес М.О.

5. Про підсумки роботи методичної ради за ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Порядок денний:

1. СЛУХАЛИ: Гендес М.О., яка наголосила, що в період карантину особливо важлива робота методичних обєднань. Керівники методичних об’єднань зобов’язані надавати консультації, сприяти обміну досвідом між вчителями, пропагувати успішний досвід колег інших навчальних закладів.

ВИСТУПИЛИ: Балюк О.В, яка запропонувала обмінюватись досвідом у групах Viber.

ВИСТУПИЛИ: Бойко А.Ю., яка розповіла про обмін досвідом з колегами у соціальній мережі Facebook.

ВИСТУПИЛИ: Безека В.Б., яка запропонувала обговорити питання обміну досвідом на підсумкових засіданнях методичних об’єднань на платформі Zoom.

УХВАЛИЛИ. 1. Провести дистанційно засідання методичних обєднань, на яких вчителі обміняються досвідом навчання в умовах карантину.

2. Ознайомити з корисними сайтами, які можна використовувати в період дистанційного навчання.

3. Провести опитування вчителів щодо організації дистанційного навчання.

2. СЛУХАЛИ: Гендес М.О., яка познайомила присутніх з роботами вчителів громади на  обласну виставку дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Наголосила про номінації, що будуть брати участь у 2020-2021 н.р.

УХВАЛИЛИ: схвалити та представити роботи вчителів Курінної О.О., Дятел Л.І., Міфтахутдінової Н.С. на XXV обласній виставці «Творчі сходинки педагогів Волині».

3. СЛУХАЛИ: Гендес М.О., яка запропонувала обговорити наказ МОН від 16.04.2020 р №1/9-213 «Про підсумкове оцінювання та організоване завершення 2019-2020 н.р.» на засіданнях методичних обєднань

ВИСТУПИЛИ: Міфтахутдінова Н.С., яка запропонувала обговорити на методоб’єднаннях синхронний і асинхронний режими  проведення видів контролю та інструменти дистанційного навчання, за допомогою яких можна їх провести.

УХВАЛИЛИ: обговорити наказ МОН від 16.04.2020 р №1/9-213 «Про підсумкове оцінювання та організоване завершення 2019-2020 н.р.» на засіданнях методичних об’єднань.

4. СЛУХАЛИ: Гендес М.О., яка запропонувала для обміну досвідом та ефективної роботи методичних об’єднань створити персональні сайти.

УХВАЛИЛИ: створити сайти методичних об’єднань.

5.     СЛУХАЛИ: Гендес М.О., яка підвела підсумок методичної роботи за

ІІ семестр 2019-2020 н.р./виступ додається/

УХВАЛИЛИ: визнати роботу методичної ради задовільною