Засідання методичного об'єднання вчителів іноземної мови №2

Дата: 30.04.2020 20:39

30 квітня 2020 року в онлайн-режимі на платформі Zoom відбулось засідання вчителів іноземної мови. На порядку денному було поставлено 2 питання: обмін досвідом роботи під час дистанційного навчання, підсумковий контроль навчальних досягнень з іноземної мови. На засіданні були присутні 8 педагогів.

Бойко А. Ю. розповіла про особливості проведення підсумкового контролю  навчальних досягнень учнів з іноземної мови в умовах дистанційного навчання.

Рижко І. Л. ознайомила колег з орієнтовними вимогами оцінювання навчальних досягнень учнів з іноземної мови в системі загальної  середньої  освіти.

Кнерик Л. В., Шафранюк Т. Б. ділились досвідом роботи на онлайн-платформах та корисними онлайн-ресурсами для проведення ефективного дистанційного навчання.

В результаті дискусії було вирішено:

• Провести підсумковий контроль навчальних досягнень учнів в умовах дистанційного навчання згідно графіка школи.
  • Перед кожним видом контролю  організувати дистанційні онлайн-консультації.
  • Контроль усного мовлення провести у вигляді відеозапису учнів.
  • Контроль письма, аудіювання, читання провести на онлайн-платформах (за вибором вчителя).
  • Підтримувати зворотний зв’язок з учнями.