Оголошення про скликання 55 позачергової сесії Дубівської сільської ради

Дата: 05.08.2020 15:58

Оголошення!

Відповідно до ст.42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження сільського голови № 124 від 31 липня 2020 року  о 12 годині в приміщенні  адмінбудинку Дубівської сільської ради  відбудеться засідання п’ятдесят  п'ятої позачергової сесії сьомого скликання  з порядком денним:

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від  17 грудня 2019 року

№ 48/13 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» .

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу Бабарига Н.П.

2. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період .

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

3. Про затвердження експертно-грошової оцінки земельної ділянки.

Інформує:  спеціаліст землевпорядник Крупіца Г.М.

4. Про виконання рішення Волинського окружного адміністративного суду від 14.07.2020 року шляхом  розгляду заяви гр. Чернова Віталія Олександровича від 30.07.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».

Інформує:  спеціаліст землевпорядник Крупіца Г.М.

5. Про виконання рішення Волинського окружного адміністративного суду від 19.06.2020 року шляхом  розгляду заяви гр. Ткачук Тетяни Сергіївни від 18.06.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд».

Інформує:  спеціаліст землевпорядник Крупіца Г.М.

6.  Про виконання рішень Волинського окружного адміністративного суду від 15.07.2020 року справа №140/6713/20 шляхом розгляду заяви гр. Ковальчук Віри Іванівни від 20.01.2020 року та від 17.07.2020 року справа №140/4670/20 шляхом розгляду заяви гр. Ковальчук Віри Іванівни від  18.06.2019  року

7. Розгляд заяв.

Інформує:  спеціаліст землевпорядник Крупіца Г.М.

7.1. Про припинення права оренди земельної ділянки для обслуговування власних  приміщень в с.Дубове вул..Кутузова,152 площею 1,0547га гр. Шушмарука Віктора Вікторовича та Михальчука Петра Степановича, в зв’язку з продажем приміщень.

7.2. Про надання в оренду га. Марченко Олександру Івановичу земельної  ділянки для обслуговування власних  приміщень в с.Дубове вул..Кутузова,152 площею 1,0547га.

7.3. Про надання дозволу на виготовлення проекту земедеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

-  Іщук Віктор Петрович жит. с. Городище

- Колодюк Валентина Олександрівна жит. м. Ковель

7.4. Про надання згоди на виготовлення технічної документації по встановлення (відновленню) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на земельну частку (пай)

-  Романюк Анатолій Романович жит. с. Бахів

-  Шуляк Ніна Григорівна жит.с. Городище

7.5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій по встановленню ( відновленню) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)  та надання їх у власність

-  Цікун Валентина Михайлівна жит. с. Облапи

-  Демчук Ніна Остапівна жит. с. Облапи

-  Левчук Тарас Сергійович жит. с. Бахів

-  Солопчук Віктор Анатолійович жит. с. Облапи

- Диковицький Юрій Анатолійович жит. с Бахів

Техн. Докум.

-  Уєвич Микола Михайлович жит. с. Вербка

7.6. Про розроблення детального плану території земельної ділянки

-  Шевело Віталій Володимирович жит.м. Ковель

- Задачин Петро Євлампійович жит.м. Ковель

7.7. Про внесення змін в детальний план території земельної ділянки в районі вулиці Незалежності,2 в с. Дубове Ковельського району Волинської області гр. Остапчуку Валерію Федоровичу.

7.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Шум Раїсі Валеріївні жит. с. Дубове.

Сільський голова                                                                 Роман ТРОЦЮК