Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 26 серпня 2020 року

Дата: 25.08.2020 21:34

Засідання виконавчого комітету відбудеться 26 серпня 2020 року о 9.00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про порядок денний тринадцятого засідання виконавчого комітету Дубівської сільської ради.

Доповідає: заступник сільського голови з питань виконавчих органів ради Хомич Л.В.

1. Про взяття на облік сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Гущук В.В.

1. Про зарахування дітей до дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка.

Доповідає: завідувач дошкільного підрозділу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка Несторук З.О.

1. Про зарахування дітей у Дубівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок».

Доповідає: директор Дубівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Столярчук Г.П.

1. Про влаштування дитини до спеціалізованої школи-інтернату на цілодобове перебування.

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоровя, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Лукянчук Н.Ю.

Розгляд заяв.