Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 01 грудня 2017 року

Дата: 27.11.2017 16:03

01 грудня 2017 року  о 8 годині 30 хвилин в приміщенні адміністративної будівлі Дубівської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.

Порядок денний :

1.Про   план роботи виконкому на І-ий квартал 2018 року

Інформує:  секретар сільської ради Копанчук О.П.

2.Про розгляд рішення «Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 27.12.2016 року № 16/19 «Про сільський бюджет на 2017 рік»»

Інформує: начальник фінансово - економічного відділу сільської ради Бабарига Н.П.

3.Про  виконання заходів щодо підготовки комунальних закладів до роботи в осінньо - зимовий період 2017-2018 років

Інформує:  заступник сільського голови Безека П.В.

4. Про затвердження Положення про порядок прийому дітей  у   заклади дошкільної освіти Дубівської сільської ради.

Інформує: Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

5.Про  розгляд заяв.

Інформує:  заступник сільського голови Безека П.В.

1.Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна.

2.Про зміну адреси об’єктам нерухомого майна

3. Про погодження режиму роботи магазину «Домашній» вул. В.Кияна

4. Про розгляд питання  щодо прийняття   у НВК « ЗОШ І-ІІІ ст..- ДНЗ ( дошкільний підрозділ) с. Вербка  наступних дітей :

- Козулю Анастасію Олександрівну 23.12.2012 р. н. ;

- Козулю Владислава  Олександровича 16.09.2014 р. н. ;

- Здробилко Тетяну Павлівну 25.01.2015 р. н. ;

- Каменєву Дарину Михайлівну 20.10.2012 р. н.

Із проектами рішень виконкому можна ознайомитися у секретаря сільської ради .

Виконачий комітет Дубівської сільсокої ради