Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 16 серпня 2017 року

Дата: 14.08.2017 16:30

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Дубівська сільська рада повідомляє, що 16 серпня 2017 року о 8 год 30 хв у приміщенні Дубівської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження проектної документації до робочого проекту «Капітальний ремонт Дубівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. по вул. Пришкільна, 10 в с.Дубове Ковельського району Волинської області».

2. Про затвердження проектної документації до робочого проекту «Капітальний ремонт адміністративної будівлі сільської ради по вул. Ковельська, 72 в с.Дубове Ковельського району Волинської області»

3. Про підготовку навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року.

4. Про затвердження Порядку організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Дубівської сільської ради.

5. Про організацію та проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України на території Дубівської сільської ради.

6. Про організацію та проведення Свята Врожаю у Дубівській громаді.

7. Розгляд заяв.

Виконавчий комітет Дубівської сільської ради