Почесні відзнаки з нагоди професійного свята.

Дата: 25.09.2020 12:46

Фото без описуЩороку останньої неділі вересня працівники закладів дошкільної освіти відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський День дошкілля. Враховуючи карантинні обмеження щодо проведення  масових заходів, та аби не залишити поза увагою працю людей, котрі опікуються дітьми дошкільного віку Дубівської громади, сьогодні, 25 Фото без описувересня 2020 року, Дубівський сільський голова  Роман Троцюк та начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Наталія Лук’янчук  завітали з робочим візитом у заклади дошкільної освіти Дубівської ОТГ.

Фото без описуРоман Володимирович побажав працівникам дошкільної освіти нових професійних надбань та втілення творчих ініціатив, міцного здоров’я, сімейного затишку, позитиву в  роботі та усіх земних благ.

Традиційно кращих працівник галузі відзначили Почесними відзначаки Дубівської Фото без описусільської  ради. Зокрема:  Почесною грамотою нагороджено Ольгу Лавренко,  вихователя НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Фото без описус.Вербка. Подяки Дубівського сільського голови вручені: Інні Королюк, - вихователю Дубівського ЗДО «Дзвіночок», Олені Махнюк, медичній сестрі  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка та Мирослі Бедешко, завідувачу  господарства Дубівського ЗДО «Дзвіночок».Фото без опису

Святкову атмосферу, вміло і талановито, для винуватців свята,  зорганізували працівники Центру культури та дозвілля. А для гарного настрою – солодкий подарунок від ТОВ «Ковельський Хлібокомбінат".

Відділ  з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення