Про скликання 57 позачергової сесії

Дата: 25.09.2020 15:08

Відповідно до розпорядження сільського голови № 161 від 24 вересня 2020 року   " Про скликання п'ятдесят сьомої позачергової сесії сьомого скликання" скликається позачергове засідання ради. яке відбудеться 29 вересня 2020 року о 15. 00.

Порядок денний:

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від  17 грудня 2019 року

№ 48/13 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» .

Інформує: провідний спеціаліст фінансово-економічного відділу Тищук Л.А.

2. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період .

Інформує: начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Дзеблюк Л.О.

3.Про надання згоди на виготовлення технічної документації по відновленню меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) ЗОШ с. Дубове

Інформує: спеціаліст  землевпорядник Полянська В.А.

4.Про затвердження актів на списання житлових будинків.

Інформує: начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Дзеблюк Л.О.

5.Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Дубівської громади».

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

6.Про доповнення Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності Дубівської об’єднаної територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

7.Про затвердження Переліку першого типу об’єктів оренди комунальної власності Дубівської об’єднаної територіальної громади для передачі майна в оренду шляхом проведення аукціону.

Інформує: секретар ради Копанчук О.П.

8.Про продаж земельної ділянки для обслуговування власних приміщень в с.Вербка по вул..Ватутіна, 67, плаща 4.5403 га, кадастровий номер 0722182400:04:002:1342.

Інформує: сільський голова  Троцюк Р.В.

9.Розгляд заяв

9.1.Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

-  Чижук Валентина Василівна жит.с. Облапи

-  Льовкіна Галина Петрівна жит.с. Дубове

-  Льовкін Юрій Олександрович жит.с. Дубове

-  Міндер Надія Яківна жит.смт.Люблинець

-  Бондаренко Олена Миколаївна жит. м. Ковель (с. Гредьки)

9.2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій по встановленню ( відновленню) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)  та надання їх у власність

Відвод

Берега Анатолій Георгієвич жит.м. Ковель

Бричук Неоніла Петрівна жит.м. Ковель

Керничишин Василь Федорович жит.с. Облапи

Лукашук Олександр Максимович жит. с. Облапи

Мельник Олена Ігорівна жт.с.Облапи

Ведмеденко Вадим Миколайович жит.с. Облапи

Шум Валентина Володимирівна жит. с. Облапи

Скулинець Алла Сергіївна жит. с. Облапи

Техн.. докум.

Ясковець Сергій Олександрович  та Ясковець Ганна Василівна жит.с.Бахів

Кіптик Микола Дмитрович жит.с.Бахів

Бричук Неоніла Петрівна жит.м. Ковель

Шульгачик Марія Миколаївна жит.с. Дубове

9.3.Про припинення права користування земельною ділянкою (розірвання договору оренди) гр. Карпік І.Й.

9.4. Про надання в оренду земельної ділянки . (Кисельов О.В.)

9.5. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки на земельну ділянку

- Кисельов Олексій В’ячеславович жит. м. Ковель

- Зинюк Микола Омелянович жит. м. Ковель

9.6.Про  затвердження детального плану території