З нагоди професійного свята в Дубівській ОТГ привітали бібліотекарів

Дата: 29.09.2020 13:32

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається у нашій державі 30 Фото без описувересня, на базі Публічно – шкільної бібліотеки відбулося святкове дійство для працівників бібліотечної галузі Дубівської територіальної громади. Урочисто прибрана бібліотечна зала,  тематичний відеоряд, креативні фотозони,  аромат осінніх квітів, щирі посмішки та приємні зустрічі - це коротко про атмосферу, що панувала сьогодні в головній книгозбірні Дубівської Фото без описуОТГ. Із професійним святом  представників бібліотек громади  привітали сільський голова Роман Троцюк, секретар сільської ради Ольга Копанчук та начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Наталія Лук’янчук.

Фото без описуУ вітальному слові  Роман Володимирович звернув увагу на те, що попри стрімкий розвиток комп'ютерних технологій та соціальних мереж саме книги залишаються найціннішим джерелом знань та інформації. «Сьогоднішнє свято об’єднує не лише колег-бібліотекарів, але й усіх, хто по-справжньому відданий книгам і читанню.Фото без опису Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь, – наголосила посадовець. – І сьогодні основне завдання бібліотечних закладів Фото без описугромади – зацікавити відвідувачів, зробити заклади культури своєрідними осередками розвитку молоді», - зазначив сільський голова.

Гарний та позитивний настрій  винуватцям і гостям свята подарували працівники Центру культури та дозвілля, Фото без описузорганізувавши надзвичайно цікавий  захід з елементами однієї  популярної  телепередачі.  Творчого запалу та креативності їм не позичати - святкове дійство сподобалось усім.

Традиційно,  з нагоди професійного свята кращим представникам бібліотечної галузі були   Фото без описувручені Почесні  відзнаки. Відтак,  Почесною грамотою Волинської обласної ради  за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек
Фото без опису нагороджено Балецьку Валентину Петрівну – директора Публічно – шкільної бібліотеки  Дубівської сільської ради. Подякою Дубівського сільського голови відзначили Білінець Юлію Василівну, завідувача  бібліотеки с.Вербка – філії Публічно – шкільної бібліотеки  Дубівської сільської ради.

Відділ з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення