Дошкільнята Дубівської громади відзначили День захисника України

Дата: 15.10.2020 11:49

Дошкільний підрозділ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с.Вербка  — це заклад, де завжди шанують звичаї, тут традиційно проводять національні українські свята. Усвідомлюючи необхідність та актуальність формування духовно багатої, патріотично налаштованої особистості, педагогічний колектив ДНЗ «Сонечко» намагається якомога раніше пробудити в дітях любов та повагу до рідного дому, дитячого садка, інтерес до історії своєї країни, формувати у них такі риси характеру, які допоможуть стати  гідним громадянином своєї країни.

Тож,  у затишному колі дітей та вихователів  старшої групи «Ромашка» днями відбулось музично – спортивне свято  «Козацькому роду нема переводу».  Відкриваючи святкове дійство, діти заспівали Гімн України. Вихованці пройшли випробування кмітливістю, швидкістю, вправністю та знанням віршів про козаків.  Діти взяли участь у грі «Злови калач» та  визначили найспритнішого учасника серед гравців. Козачата двох команд «Дужі» та «Жваві» змагались у козацьких розвагах, долали безліч перешкод мандруючи за сіллю: коней напували,  сіль перевозили, булаву передавали, ще й згадали, як справжній український борщ приготувати. По закінченню розваги діти отримали смаколики від матінки – печі, а на згадку про чудове свято – жовто- блакитні прапорці.

Впродовж усього дійства відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.