Дата: 05.12.2020 20:39

Фото без описуШановні жителі Дубівської громади! 6 грудня, в День Збройних Сил України, ми вшановуємо усіх мужніх і сильних військових, які стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наше спокійне життя.

Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни.

Нинішні й прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть той беззаперечний факт, що наша держава вистояла і зберегла свою незалежність саме завдяки відвазі, героїзму та самопожертві українського воїна.

Щиро віримо, що в Україні врешті запанує мир, а військові, котрі нині героїчно служать в ООС, повернуться з перемогою до рідних домівок.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Вічна їм слава!

Переконані, що незламний і непереможний бойовий дух, мужність і професіоналізм воїнів Збройних Сил України й надалі будуть національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у нашу перемогу.

Слава Україні! Героям слава!