Про скликання чергової третьої сесії сільської ради

Дата: 18.12.2020 15:08

Відповідно до ст.42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та розполрядження сільського голови від 16.12.2020 року № 205 скликається третя чергова сесія восьмого скликання 21 грудня 2020 року о 15.00 годині в приміщенні адмінбудинку Дубівської сільської ради  з порядком денним:

1.Про внесення змін до рішення сільської ради від  17 грудня 2019 року

№ 48/13 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» .

Інформує: начальник фінансово-економічного відділу  Н.Бабарига.

2.Про внесення змін до рішення Секунської сільської ради від 20 грудня 2019 року  № 25/2 «Про сільський  бюджет на 2020 рік» .

Інформує:  спеціаліст І категорії О.Веремчук

3. Про затвердження структури та штатної чисельності Центру надання соціальних послуг.

Інформує:  директор ЦНСП  З.Рябко

4.Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг та тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Центром надання соціальних послуг.

Інформує:  директор ЦНСП  З.Рябко

5,Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг.

Інформує:  директор ЦНСП  З.Рябко

6.Про затвердження Порядку звільнення громадян від диференційованої плати за надання соціальних послуг.

Інформує:  директор ЦНСП  З.Рябко

7. Про затвердження  Програми  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021- 2023 роки.

Інформує:  секретар сільської ради О.Копанчук

8.Про  затвердження Положення про відділ освіти, культури , молоді та спорту Дубівської сільської ради.

Інформує:начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Н.Лук’янчук

9.Про затвердження Статуту ПШБ Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області у новій редакції.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Н.Лук’янчук

10.Про затвердження Статуту Дубівського ЗДО(ясла- садок) «Дзвіночок» Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області у новій редакції.

11.Про затвердження Статуту ІРЦ Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області у новій редакції.

12. Про Програму вшанування працівників, колективів, підприємств, організацій, установ, мешканців громади з нагоди державних,  релігійних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів у Дубівській сільській територіальній громаді на 2021 -2023 роки.

13.Про Програму фінансової підтримки та розвитку медичних закладів, які обслуговують жителів  Дубівській сільській територіальній громаді на 2021 -2023 роки.

14.Про затвердження Програми охорони навколишнього середовища  Дубівської сільської ради на 2021-2025роки.

Інформує:  спеціаліст- землевпорядник В.Полянська

15. Про прийняття земельних ділянок з державної власності у комунальну власність Дубівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Інформує:  спеціаліст- землевпорядник В.Полянська

16.Розгляд заяв.

Інформує: спеціаліст- землевпорядник В.Полянська, Г.Крупіца

16. 1.Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства гр. Клинового Василя Дмитровича жит. с.Мислина.

16.2.Про надання згоди   на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

- Клиновий Дмитро Васильович жит.с.Мислина

16.3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій по встановленню ( відновленню) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості)  та надання їх у власність

Відвод

Приходько Олександр Володимирович жит.с.Дубове

Мартинюк Ольга Володимирівна жит.с.Дубове

Техн.. докум.

Бедешко Олександр Юрійович жит.с.Дубове

Андросюк Людмила Михайлівна жит.м.Ковель

Ілюшик Ніна Миколаївна жит.м.Ковель

16.4. Про розроблення детального плану території земельної ділянки

-   Ризванюк Володимир Тимофійович жит. м. Ковель

-  Пахольчук Віктор Дмитрович жит. с. Дубове

- Шибанов Михайло Олександрович жит, с.Вербка

16.5. Про надання згоди на виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Гетюк Марії Адамівни жит. с. Кримне.

16.6. Про продаж земельної ділянки гр. Черновій Олені Степанівні.

16.7. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для реконструкції власного приміщення будівля «Сіносушілка» (А-1) під станцію технічного обслуговування в с.Бахів вул..Залізнична,1п на території господарського двору.

16.8. Про затвердження  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок невитребувааних паїв в межах Облапської  сільської ради та надання в оренду терміном на 10 років.