Оголошення щодо засідання виконавчого комітету 26 січня 2021 року

Дата: 25.01.2021 17:49

Засідання виконавчого комітету відбудеться 26 січня 2021 року о 8.30 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про порядок денний першого засідання виконавчого комітету.

Доповідає: сільський голова Троцюк Р.В.

1. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт для засуджених та порушників, на яких судом накладено покарання/адміністративне стягнення у вигляді громадських і адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету      Гущук В.В.

1. Про затвердження нового складу опікунської ради при виконавчому комітеті Дубівської сільської ради.

Доповідає: начальник служби у справах дітей та та соціального захисту сільської ради Шимчук О.В.

1. Про затвердження нового складу комісії з питань захисту прав дитини Дубівської сільської ради.

1. Про зарахування дитини до Дубівського ЗДО «Дзвіночок».

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.

Співдоповідач: директор Дубівського ЗДО «Дзвіночок».

1. Про комісію сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету          Гущук В.В.

1. Про підсумки роботи за 2020 рік щодо розгляду звернень громадян в Дубівській сільській раді.

1. Про внесення змін у Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради.

Доповідає: начальник відділу реєстрації Гарбарчук І.А.

Розгляд заяв