Вітаємо Анну Ясковець з перемогою!

Дата: 26.01.2021 12:18

Фото без описуМаємо гарну новину – за підсумками обласної акції  «Україна – це ми!» учениця 5 класу Бахівської ЗОШ І-ІІ ст. – філії ОНЗ «Дубівська ЗОШ  І-ІІІ ст.» Анна Ясковець зайняла І місце в номінації «Україна очима дітей, молоді». Дубівська громада пишається талановитою молоддю і щиро вітає красуню і розумничку - Анну Ясковець  з перемогою! Дякуємо керівнику Бахівської школи - Оксані Курінній за участь навчального закладу  в обласній акції «Україна – це ми!» та керівнику проекту - Галині Махнюк за чудову підготовку відповідних матеріалів акції.  Пропонуємо усім отримати естетичне задоволення  від надзвичайно чудової і патріотичної світлини Анни Ясковець під назвою «Моя Україна - це соняхи в цвіті...».

Відділ освіти, охорони здоров’я,                              культури, молоді та спорту